محل تبلیغات شما
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از تسنیم، فعالان بازار ارز می گویند از عصر دیروز و با فراز عدول کردن شانس پیروزی دموکرات ها داخل انتخابات آمریکا جَو راسته ارز مثبت شده و همین موضوع سبب کاهش چشم انسداد نرخ ارز خلال چند شایسته کردن شده است.

قیمت دلار در صرافی های رسمی طی ساعات گذشته بوسیله کمتر از ۲۵ هزاره تومان گویا است ولی آنطور که صراف ها می گویند: خریداری در صرافی ها حتی بخاطر قیمت ها در کانال ۲۵ هزار تومان نیز وجود ندارد و اکثر آدم برای فروش تماس می گیرند.

صبح دیروز و بعد از انتشار نتایج اولیه انتخابات آمریکا و پشته بودن دولت ترامپ بخاطر ریاست جمهوری، بازار ارز سیر صعودی گرفته بود و دلار حتی تو کانال ۳۰ هزاره تومان غم ارزش خورده حیات اما از عصر دیروز و ساعات شروع معاملات امروز (پنج شنبه) مقدار دلار درون بازار آزاد با کاهش ۴ هزاره تومانی به کانال ۲۶ هزار تومان بازگشته است.

بعضی از صراف های خیابان فردوسی با رمز بوسیله زکام قیمت ارز درون روز سیال به خبرنگار تسنیم گفتند: از آنجایی که امروز نیمه تعطیل است و اکثر شرکت ها تعطیل هستند، فعلاً فقط آدم عادی در حال سودا ارزهای خود هستند ولی از روز شنبه با آغاز فعالیت شرکت ها، بر تعداد فروشنده های راسته افزوده خواهد شد.

یکی از صراف ها تأکید دارد: رویه کاهشی ارزش ارز احتمالاً در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت و به همین برهان همچنین شرکت هایی که ارز دارند نسبت به تبدیل ارز خویشتن به ریال از روز شنبه اقدام می کنند.

او تأکید دارد که برخی از بازاری ها تلاش داشتند با خبرهای بدلی و سلبی کردن نهر بازار ارزش ارز را افزایش دهند تا دلارهای خویشتن را با قیمت های اوج بفروشند ولی امروز جَو بازار کاملا ریزشی است.

قیمت ناجور از دیروز با هزار تومان کاهش بوسیله زیر ۸ هزار تومان فصیح و دلار همچنین در صرافی های رسمی به کمتر از ۲۵ هزاره تومان و در بازار آزاد به کانال ۲۶ هزاره تومان بازگشته است.

بانک مرکزی از روز دوشنبه ۲۱ مهرماه روزانه ۵۰ میلیون دلار اسکناس وارد بازار کرده و سقف فروش بانک ها و صرافی ها درون راسته متشکل ارزی را به ۵۰۰ هزار دلار اضافه داده است.

برهمین اساس نیز طی یک هفته گذشته حدود ۳۲۵ میلیون دلار توسط بازارساز مسبوق بازار متشکل شده اما خریداری نداشته است؛ بانک مرکزی امروز اطلاع دادن کرده که درون پنج روز کار کننده هفته دوم آبان ماه (از کتاب ۸ الی ۱۴ آبان ماه ۱۳۹۹) روزانه، به طور متوسط ۶۵ میلیون دلار ارز به قیافه اسکناس داخل بازار متشکل معاملات ارزی» درون نرخ های حاشیه بازار ارائه کرده است.

بوسیله رغم این معیار نمایش و امکان خرید هر صرافی بوسیله میزان  ۵۰۰ هزار دلار در راسته مذکور، از میزان عرضه طی مدت یاد شده، در مجموع  عزب حدود ۱۱میلیون دلار توسط صرافی ها خریداری شده است؛ که این امر مشعر از فقدان تقاضای موثر در بازار بخاطر ارز بوسیله صورت وجه است.

نیز گزارش های دریافتی از سامانه نیما حاکی از این است که داخل مدت مثل حدود ۵۴۶ میلیون دلار ارز به قیافه حواله توسط صادرکنندگان در سامانه نیما عرضه شده است.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
کافی نت کرال دنیای فن کویل نشان یاب سالمندان بزرگان صاحبدل سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی ******************* شرکت نظافتی رسام پاک سالم زیبا مدرسه شاد رمق آخر