محل تبلیغات شما
همشهری آنلاین : تورج فرهادی» با تأکید بر نقش بی بدیل موزه ها در ارتقای فرهنگ جوامع اشعار کرد: هر کفش به عنوان نمایشگاهی از داشته های تاریخی، فرهنگی، هویتی و ادبی هر ملت، اهمیت بسزایی در ترسیم چهره ملی و بین المللی آن امت و شناساندن هویت آنها در عرصه های انواع دارد.»

شهردار منطقه ۶ امتداد عدالت: امروزه موزه معنای توسعه یافته تازگی نسبت به تعاریف سنتی که با آن شناخته می شد، جلوه گر کرده است. مفهوم موزه تغییر کرده و تو راستای این دگرگونی راندمان بیشتری یافته است. درحقیقت موزه ها فقط مکانی برای نمایش چند پی هنری و تاریخی نیستند، بلکه مجموعه ای چندوجهی با کارکردی چندبعدی محسوب می شوند.»

فرهادی پیوند مدیریت کالبد شهری و روح فرهنگی یک بخانه برگشتن را با اهمیت دانست و افزود: موزه ها ساخته می شوند تا سطح فرهنگی جامعه را ارتقا دهند، بنابراین در قدم مقدمه این نگاه بوسیله ارسی در مدیریت شهری از اهمیت خاص ای برخوردار است.»

 به گفته او، موزه ها مکانی برای تصرف درآمد یا انباشتن اوقات فراغت نیستند، بلکه توسعه یافتگی و حفاظت و معرفی هویت فرهنگی یک جامعه از راندمان حقیقی موزه هاست. بنابراین داخل منصب اول اجتماع و بوسیله طبع آن مدیریت شهری باید این شاخص توسعه یافتگی را بپذیرد و سپس برای ارتقای کارکرد آن جدیت کند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پارکینگ طبقاتی ایران کارت پی وی سی PVC طراحی مطب دندانپزشکی نـــیــان مشاور بازاریابی و فروش نمایندگی کانن My idea and Project مدافعان حرم کلینیک تخصصی پوست مطالب عمومی