محل تبلیغات شما
ASGHASGHASGHعینکOOOONOOOONOOOON و هدست های اپل VR و AR AR ممکن است استعداد و سیستمی پشتیبانی کنند که می تواند نگار های دنیای حقیقی را با تصاویر مجازی با سرعت بسیار زیاد ترکیب کند و در عین حال ممکن است آن ها محتوی سیستم صوتی قابل تغییری باشند که طیف وسیعی از حالت های مختلف شنوایی (اعطا کردن بوسیله) نوا را فراهم می.

کند مواردی مثل عینک های هوشمند، اپل گلس خواه هدست واقعیت افزوده و مجازی باید بوسیله ارائه تصاویر اقناع کننده و صدای کافی بخاطر غوطه ور کردن کامل کاربران داخل دنیای خود، متکی.باشند صدای هدست Headset» 

audio تو مقدر شدن صدا، تباین های بسیاری بین نیازهای AR صوتی AR و عینک های هوشمند و VR وجود دارد؛ اگرچه دو (AR مورد اول AR و)عینک های هوشمند ، ممکن است صدای محدودی را بخواهند تا بتوانید صدای هوا را نیز بشنوید؛ اما استفاده از هدست های VR، در اکثر مواقع به بست کردن صداهای خارجی مناسبت دارد و فقط صدای دنیای مجازی را باید عرضه دهد تا بتواند کاربر را در دنیای خیالی و رمزی.

خود، غرق کند اگر هدست های فعلی نیاز به تهیه ی هدفون توسط خویشتن کاربر داشته باشند، می توانند این مرام را تا حودودی پیاده شدن آورده کنند؛ اما آن هایی که درون خود، جهیز های صوتی، تعبیه شده، دارند به طور معمول انعطاف پذیری موردنظر کاربر را.نمایش نمی دهند:مقاله های مرتبط اولیه نشانه ها از هدست واقعیت افزوده اپل همراه با

نمایشگر میکرو LED تو اختراع ثبت شده توسط اداره ثبت اختراعات ایالات متحده با عنوان نمایش دستگاه های دارای»صوت چند حالته ، اپل سیستم های دید مقاوم در ضابطه را با قلیل صوتی، توصیف می درنگ که می تواند بین موضع های موجود، در ساختار پشتیبانی هدست،.جابه جا شود اپل پیشنهاد می کند که سیستم صوتی، می تواند بین حالت فوق شنیداری جابه جا شود و سیستم» هدفون درون گوش متحرک، درون بور کمی از گوش ها نگه داشته می شود و تک استعمال قرار می گیرد و حالتی در شنیداری را ابداع می کند که می تواند صداها را در کانال. گوش، استراحت دهد درون وضعیت علو شنیداری، سیستم باعث می شود که صداهای خارجی با وضوح بیشتری شنیده شوند؛ درحالی که نسخه دوم کارهای بیشتری برای جلوگیری از (شنیدن)صداهای محیطی خارجی ، بخاطر کاربر.

انجام می دهد با جابجایی بین حالت ها، اپل، استعمال از یک درایور را داخل هر گوشی پیشنهاد می کند که می تواند نحوه صداگذاری آن را ازطریق پورت های متنوع دگرگونی دهد تا با دو موضع متفاوت. مطابقت داشته باشد این دربرگیرنده تنظیم سطح قدرت برای Woofer بسته به نزدیک بودن خواه نبودن آن بوسیله گوش است؛ حتی مانند عنصری فیزیکی و سزاوار سرزنش تعویض، می تواند حرکات صدا.را تغییر دهد ماژول تولید نغمه از یک بازوی کوتاه روی محور استفاده می کند که داخل دورترین نقطه، به محور، قرار دارد و دارای عناصری بخاطر قرار دادن در گوش است و امانت بوسیله نحوه چرخش آن، ندا را ازطریق روشی به گوش می رساند و ازطریق روشی دیگر صدای بیرون از گوش را صورت خودکار.

تعویض می نرم اپل پیشنهاد می کند که عنصر صوتی، همچنین ممکن است برای قرارگیری اسایش پر حرارت به سمت گوش متمایل شود و شامل یک قسمت.

تلسکوپی نیز باشد اصل این سند در ۲۳ (اردیبهشت سال گذشته) ۱۱ آوریل ۲۰۱۹.ثبت شده:

است دید ترکیبی در ثبت اختراع دوم، اپل تلاش می کند تا نحوه ارائه هدست AR، اشیاء مجازی را تو یک فید ویدیویی درون دنیای واقعی مطالعه درنگ که ترکیبی از داده های دوربین پا بر جا و نسخه های دیجیتالی تولید شده درون شبیه ساز پرواز. برای کاربران است ازآنجاکه این فرمان باید به طور باریک بین و سریع انجام شود، ایفا چنین فرایندهایی برای دستیابی بوسیله سطح بالایی از آن، بوسیله منابع محاسباتی برازنده.

توجهی نیاز دارد تو ثبت اختراع با عنوان روش و دستگاه، ترکیب تصاویر»واقعی و مجازی ، اپل روشی را پیشنهاد می یواش که سیستم می تواند (تصویر رمزی مخلوط دنیای) اصلی و مجازی را با حداقل منابع. 

امکان پذیر محاسبه نرم این ثبت ابتکار تشریح می کند که چگونه فید دوربین، می تواند مقادیری را برای» پیکسل های واقعی ایجاد بطی ء که مدل رمزی آن به» شکل پیکسل رمزی هر کدام از مقادیر، پیکسل مخصوص به خود را دارند و بخاطر عمل محاسبات استفاده می شود تا مشخص شود چه مقدار پیکسل نهایی باید استفاده و بوسیله کاربر.

نمایش داده شود دو ارزش پیکسل را می نبوغ در یک مقدار واحد ترکیب کرد، که می تواند بر اساس میانگین وزنی بین مقادیر پیکسل اصلی. و رمزی باشد اپل حساب می کند که اندازه دهی را می توان بر مبنا مقادیر آلفا یا شفافیت پیکسل های واقعی خواه.مجازی تعیین کرد تعیین مقدار آلفا بخاطر پیکسل واقعی را می نبوغ با معیار برداری از شمایل کامل دوربین، ایجاد استنسیل بر اساس تمثال دوربین و تولید»ماتریس پارامتر ماتینگ ، همراه با تصویری کوچک و نمونه ایجاد کرد؛ همچنین از تصویر با پارامتر همسان، می نبوغ نمونه برداری کرد و بوسیله نوبه ی خویشتن می تواند آلفا را برای مقدار.

پیکسل، ساختن درنگ از آلفا می قابلیت برای ترکیب کردن مقادیر رنگی پیکسل، برای پیکسلی خاص نیز مصرف کرد که امکان ممزوج کردن اثر جزیی های منفرد به جای کچل بها پیکسل را برای خود.

فراهم می بطی ء با کاربرد از این روش، تخیل می شود که میزان پهنای باند تک احتیاج برای انتقال تصویر به صفحه نمایش می تواند کمتر» از یک دهم داده های تولید شده دوربین باشد برسد که پیشرفتی مبصر داخل این.

زمینه خواهد حیات این عبث ابتکار در ۲۴ (مرداد سال ۱۳۹۷،)۱۴ اگوست ۲۰۱۸ ، به.

ثبت رسیده است اپل برنامه های ثبت بدعت بی شماری را به عارض سالیانه ثبت می کند؛ اگرچه وجود ضایع ثبت اختراع، نشان دهنده ی مناطق مورد علاقه تحقیق و توسعه شرکت ها است، اما تضمین کننده ی ارائه آن داخل محصول یا خدمات.تو آینده:نیست بیشتر بخوانید اپل استارتاپ جدیدی در مرزوبوم هوش تقلبی تصاحب کرده استسرامیک شیلد، بلور محافظ نمایشگر آیفون ۱۲، چیست؟اولین تصاویر از آیفون 12 مینی در ویدیوی نگاه نزدیک منتشر شدتست ایستادگی آیفون ۱۲ پرو؛ سرامیک شیلد کثرت راحت خراش برمی دارداپل تولید آیفون ۱۲ را ۲ میلیون

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
باغ عدن نظرنیوز عشق آنلاین ارتودنسی مشاور حقوقی به سوی عشق... انجمن پویادم روستای باستانی و گردشگری دهمورد . اطلاعات بازی های رایانه ای