به گزارش همشهری آنلاین به نقل از شرق، تحقیقات درباره این کشتار زمانی تو دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان فارس قرار گرفت که اهالی مسکن با مرکز ۱۱۰ رابطه گرفتند و گفتند از خانه همسایه شان صدای انصاف و فریاد به گوش می رسد و ظن می دهند واقعه ای تلخ رخ داده باشد.

مأموران بوسیله سرعت خود را به محل تصادف رساندند و یکی از همسایه ها درون همان مبدا گفت پسر قوم را درحالی که شکل هایش خونی بوده در حال هزیمت دیده است. 

مأموران در ادامه وارد خانه مورد نظر شدند و خود را درون موافق پیکرهای بی جان دو زوجه دیدند که آثار اصابت ضربات شمشیر روی بدنشان روبرو و غرق درون خون بودند. در همان تجسس های ابتدایی صریح شد مقتولان والده و بکر هستند و از مدت ها قبل با تیمار زندگی می کردند.

فرار پسر خانواده از ساختمانی مدال می داد او داخل جریان مرگ مادر و مادربزرگش قرار دارد. کارآگاهان وقتی نسبت به صحت این فرضیه اطمینان بیشتری یافتند که مشاهده کردند اثری از ورود فرد غریبه بوسیله بناء بود ندارد و هیچگاه سرقتی نیز عمل نشده است.

علاوه به خشکی امدن این، فرزند ۱۸ساله که مهرداد اشتهار دارد به منزل بازنگشت و همین نشان می قسط او عامل این ترور است.

مهرداد در جریان تحقیقات پلیسی دستگیر شد و به ترور پیش روی کرد. او گفت: پدر و مادرم مدتی قبل از بی آرامی جدا شدند و از آن بوسیله بعد مادرم با مام خودش زندگی می کرد. غلام هم در خانه پدرم بودم، اما از لحظ مالی مشکل داشتم. وقتی موضوع را م در میان گذاشتم گفت بهتر است بوسیله مسکن پایگاه بروم و با آنها عمر کنم. او مقاطعه انصاف اگر این خواسته را بپذیرم دیگر از رویت مالی در تنگنا نخواهم بود و او نیاز مرا برطرف می درنگ.

متهم به ترور ادامه رحم: به خانه مادربزرگم نقل مکان کردم، اما هیچ تغییری در شرایطم خلق نشد و همچنان شاق مالی داشتم. مادرم به مرحله هایش عمل نکرد، بوسیله همین برهان با او دچار اختلافات شدیدی شدم. شب ماجرا بار دیگر بر سر همین موضوع م جر و مذاکره کردم. مادربزرگم وقتی اوضاع را عصبی مربوط به اعصاب دید، جلو آمد و دخالت کرد. من که بوسیله شدت اوقات تلخ بودم و کنترلی بر رفتارم نداشتم، چاقویی برداشتم و هر دو نفرشان را زدم. سپس از اینکه از اجل آنها اطمینان یافتم زننده از ساختمانی گریختن کردم البته نقشه خاصی نداشتم و نمی دانستم در کجا باید پنهان شوم تا اینکه عاقبت بازداشت شدم. 

مهرداد تو ادامه گفت: من از کاری که کرده ام پشیمان نیستم و تامل می کنم آن دو نفر باید می مردند و من غصه همین فقره را ایفا دادم. مستنطق داخل امتداد به دستور قاضی جنایی به بازسازی عریضی قتل صیقل و تطویل قسط ضربات مرگ بار را چگونه به مقتولان خبردار کرد. او باز غصه تأکید کرد از کشتن والده و مادربزرگش احساس ندامت نمی نرم.

داخل نهایت مهرداد روانه زندان شد و بایگانی او با صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست به محکمه کیفری استان فارس انتقال شد. درون روز محاکمه نماینده دادستان با شرح پرونده خواستار مجازات عرفی برای مهرداد شد و اولیای وقت مقتولان نیز اعلام کردند برای بازپرس درخواست قصاص دارند. مهرداد در این جلسه همان اظهارات سابق خویشتن را تکرار کرد. 
سرانجام قضات ختم میتینگ را اطلاع دادن کردند و برای صدور رأی وارد شور شدند. آنها به اتفاق مهرداد را فاسق تشخیص دادند و او را به دو کود قصاص محکوم کردند. به این ترتیب فرزند جوان یک دامنه به چوبه دار نزدیک شد و این امر تو رخ تأیید داخل دیوان برجسته ملک متناسب اجرا خواهد بود.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها