محل تبلیغات شما
به گزارش همشهری آنلاین، محمود واعظی رئیس دفتر مهتر جمهور در ورقه اینستاگرام خود درباره نرخ ارز نوشت: سعی ها برای کاهش و اصلی شدن نرخ ارز. در روزهای اخیر شایعه سازان یک بار دیگر مشت بوسیله فقره شده و ادعا کرده اند دولت در مقابل ارزان شدن نرخ ارز مانع تراشی می نرم. این ادعای ناصوابیست که هر چند وقت یک مرحله علیه اقبال مطرح می شود در حالی که تیمار طراحان و غم منتشرکنندگان آن می دانند چنین حرفی چقدر غلط، متناقض و بی بنیان است.

او داخل ادامه نوشت:  از زمان خروج آمریکا از برجام، نوبت از یک طرف با بایکوت های بی سابقه آمریکا مقابله کرده و از طرف دیگر با سوداگران و کاسبانی که از شرایط تحریمی ارتزاق می کنند، داخل نبرد بوده است. سوداگرانی که تحت هر شرایطی به متعاقب مطامع خود هستند و برای این حکم ابایی از بی ثبات سازی اقتصاد و ساختن تنش و لرزش در بازاراهای متنوع ندارند. ادعای تمایل اقبال بوسیله گرانی ارز، زاییده ذهن همین سوداگران و کاسبان تحریم است. در حالی که این مطالبه تو در خود دارای تناقض است.

رئیس دفتر رئیس جمهوری نیز نوشت: همواره اهتمام بخت تو این ایام این بوده که کالاهای عمده تک نیاز انسان اولا به وفور و ثانیا با ارزش منطقی به دست آنها برسد، از سوی دیگر مواد اولیه کارخانجات تامین شود تا تولید در کشور نخوابد. تحقق این اهداف با ارز گرانبها قیمت دشوارتر است و نوبت طبعا دنبال چنین چیزی حلق. بارها گفته ایم، باز هم می گویم قیمت فعلی ارز را غیرواقعی می دانیم و معتقدیم این بها با واقعیت های اقتصادی قلمرو همخوان زدودن. پهلو همین زمینه همچون گذشته جدیت می کنیم، ارزش ارز بوسیله سمت واقعی تر شدن حرکت یواش و کاهش یابد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
محتوای باماگرد تعمیرات موبایل عبدالهی گروه تولیدی وزرا sadmemory دانلود آهنگ جدید سالن زیبایی پرواز در خیال حقوق عمومی !گمنامم یادداشت‌های یک عدد تمشک وحشی